Обладнання

Що брати з собою в подорож. Велосіпед та амуніція

1) Велосипед Koga Worldtraveller-S


Це мій не перший і не єдиний велосипед. З маркою Koga я познайомився випадково. Мій перший Koga хоч і був б. / У., Але зумів здивувати якістю збірки, надійністю і гарним зовнішнім виглядом, тому я вирішив зайти на сайт і дізнатися більше про цю марку. Там-то я і побачив Worldtraveller-S.


Ремінна передача, планетарна втулка, четирехпоршневние гідравлічні дискові гальма і передній багажник тоді здавалися мені чимось позамежним.

Тепер я звик до них і можу об'єктивно і без емоцій заявляти, що планетарна втулка не представляє такого великого інтересу, як ремінна передача.

Можливість використовувати ремінь - єдиний для мене аргумент переваги планетарної втулки.

Динамо-втулку на передньому колесі я використовую як джерело енергії для велофари.

Кілька разів пробував заряджати техніку. Заряджається повільно і з перебоями (а одного разу зіпсував через це камеру).


Багато лякають мене ненадійністю гальм Magura MT5, а я на них проїхав від Аляски до Аргентини (задній гальмо взагалі без проблем, а передній пару раз вередував).


Мінуси: висока ціна


Купував в Амстердамі.


2) Сумки Ortlieb Roller Classic


Починав подорожувати з сумками простіше. Здавалося, що це те обладнання, до якого немає великих вимог. Але в тривалих подорожах сумки з часом втрачали свою вологостійкість. Доводилося постійно складати речі в сміттєві пакети. Сумки Ortlieb вирішили цю проблему. Використовую їх ось уже 4 роки і продовжують мене радувати: до сих пір вологостійкі, надійні і виконують всі свої функції.


Мінуси: фурнітура не витримує надто жорсткої експлуатації


Купував: в магазині преміум байк